Uğraşmadan 1 Günlük Siteden Adsense Onayı Alın Sizde Kazanın

Herkese Merhaba İyi Forumlar... Sizlere bugün nasıl adsense onayı alınır onu anlatacağım. Hemde açılalı 1-2 saat olmamış site üzerinden kolayca alacaksınız. Özgün makale derdi yok , site hit derdi...

Herkese Merhaba İyi Forumlar...
Sizlere bugün nasıl adsense onayı alınır onu anlatacağım. Hemde açılalı 1-2 saat olmamış site üzerinden kolayca alacaksınız.
Özgün makale derdi yok , site hit derdi yok :) Dertsiz tasasız kolayca onay gelicek :)
Ben toplamda 7 adet onay aldım ve bu işten yaklaşık 650 TL Kar elde ettim.

ADIM 1 Ücretli yabancı firmalardan domain regleyin.
Örneğin : NameCheap üzerinden. Ben hep .review Domian alıp başvurdum. Domain Fiyat : 2.5 TL olması lazımdı :)

ADIM 2 Alan adını sağlam bir hostinge yönlendirin.

ADIM 3 Wordpress blog scripti kurun.

ADIM 4 Teknoloji - Spor sitelerine girip +250 kelimeli makaleleri alıyoruz ve makale özgünleştirme programları var. Orada özgünleştiriyoruz.
Örnek Program : ConBox

ADIM 5 Özgünleştirdiğimiz makaleleri paragraf paragraf Arapça diline çevirip sitemize ekliyoruz. Ortalama her yazıda 1-2 adet görsel olsun.

ADIM : 6 Toplamda 14-15 Adet makale ekleyin.Makale başlıkları felan hep Arapça olsun.

ADIM 7 Sitemize hakkımızda ve iletişim bölümü ekliyoruz.

ADIM 8 Sitemize google kaydettirme yapıyoruz.
Yapmak İçin : https://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html

ADIM 9 Hemen başvurumuzu yapıyoruz ve ortalama 3 - 14 gün arasında onay cevabını alıyoruz :)

Tüm işlemler bu kadar kolay :)
Millet ücretli satmaya çalışsada ben ücretsiz size verdim R10 + & BEĞENİ verebilirsiniz. Teşekkürler...