Sıkıntılarınız mı Var? Bunalımda mısınız? Ozaman İçeri Buyrun..

S.a Bir süre önce çok sıkıntılarım vardı, böyle insan bazen bıkkınlık durumuna gelir ya hayattan soğursun yaşama sevincin gider, elini hangi işe atsan batırırsın hiçbir işin doğru gitmez....

S.a

Bir süre önce çok sıkıntılarım vardı, böyle insan bazen bıkkınlık durumuna gelir ya hayattan soğursun yaşama sevincin gider, elini hangi işe atsan batırırsın hiçbir işin doğru gitmez. Genellikle bu modlarda oluyo her insan bazen. Bende bu dönemden geçtim, geçen hafta bir arkadaşımda olmuştu ona nacizane fikir vermiştim işe yaradığını belirtti biraz önce teşekkür için aradı. Bende forumda bu bölüme bakan arkadaşlarımız, abilerimiz, kardeşlerimiz faydalansın istedim.

Evliya bir abimize gittiğimde sıkıntılarımdan kurtulmam, ferahlamam için bana öğüt nasit ve aşağıda yazacağım duayı verdi.

Bu duayı hergün sabah uyandığınızda euzu besmele ile birlikte 21 defa okuyun.

Tekasür Suresi

Elhakümüt tekasür,
Hatta zürtümülmekabir, Kella sevfe ta’lemun,
Sümme kella sevfe ta’lemun, Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn,
Le teravünnelcehıym, Sümme leteravünneha aynelyakıyn,
Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym.

Bunu 20 gün kadar okudum içimden gelerek isteyerek, ferahladım huzur buldum imanım güçlendi, işlerim düzelmeye başladı, o hayattan bezginlik üzerimden gitti iş yaparken kendimi daha rahat odaklayabiliyorum kendimi işime verebiliyorum, asosyal durum gitti. Sizlerde faydalanın istedim. Halada okumaya devam ediyorum, rahatça ezberleyebilirsiniz. Emin olun 1 hafta içinde kendinizde değişimi göreceksiniz. Abdest alıp almamak size kalmış dileyen abdest alıpta okuyabilir.

Rivayet Edildiki

*Her gün okuyan kabir azabından emin olur.
*Tam ve yarım baş ağrıları için Tekasür suresinin ikindi namazından sonra okunması çok faydalıdır.
*Her gün okuyan, İlahi hoşnutluğa mazhar olur; işleri açılır, kazancı artar.
*Dünyevi ve uhrevi musibetlerden kurtulmak için günde üç defa okunur.
*Her kim bu sureyi okumaya devam ederse, kendisine dünyada verilen nimetlerden dolayı hesaba çekilmez.
*Bir kişi, yağmur yağarken oturup ara vermeksizin 7 kere bu sureyi okursa, Allah’u Teala o kimseye hesapsız sevap verir.

Okuduğumuz her bir dua, sure, ve her bir zikir hazine değerindedir bizler için. Dünya dualar üzerinde duruyor, Rabbim inşallah iki cihandada iyilik ,esenlik, refah versin bizlere.