Çok Ucuz Fiyatlara Animasyon ve Video Edit İşleriniz Yapılır

Herkese merhabalar , ben Samet. Uzun zamandır hayalini kurduğum grafik sitemi sonunda açtım. Web siteleri konusunda biraz acemiyim o yüzden site ile ilgili bir kusurum var ise şimdiden kusura...

Herkese merhabalar , ben Samet. Uzun zamandır hayalini kurduğum grafik sitemi sonunda açtım. Web siteleri konusunda biraz acemiyim o yüzden site ile ilgili bir kusurum var ise şimdiden kusura bakmayın.Sosyal medya veya istediğiniz herhangi bir platformda kullanabileceğiniz içerikler üretiyorum. Bazı içeriklerimde lisansını satın aldığım müzik, resim kullanmaktayım. Kesinlikle hiçbir telif hakkı ihlalinin olmadığını belirtmek isterim. Eğer olursa telif ile ilgili bir sıkıntı koşulsuz şartsız yenisini sizlere hazırlarım.

★ ★ ★ ★

Peki verdiğim hizmetler neler?

-Her türlü videolarınızda kullanabileceğiniz intro, outro, bildirim kutuları.
-Her türlü grafik tasarım işleriniz.
-Her türlü video düzenleme işlemleriniz.
-2 ve 3 boyutlu olmak üzere özgün kanallarınızda kullanabileceğiniz özgün animasyon çizgi filmleriniz.
- Yine tüm hakları size ait olacak şekilde Minecraft Animasyon videoları.
- Her türlü sosyal medya hesabınıza logo, banner kısacası bütün grafik tasarımı yapabilirim.

-- Sizde özgün bir çocuk kanalı ile para kazanmaya hemen başlayın ! --

Özgün çocuk kanallarının deli gibi izlendiğini hepimiz biliyoruzdur. Aylık kazanç4-5 haneli rakamlara ve abone sayısı milyonlara ulaşılabilecek harika bir kategori. Eğer hep çocuk kanalından 4-5 haneli rakamlar kazanmak gibi bir hayaliniz var ise bu konu tam size göre . Benim ürettiğim videoları günlük olarak kanalınıza atıp hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın özgün kanalınız tutması için sabırlı olmalısınız ve iyi bir seo yapmalısınız. Ben size çocukların sıkılmadan izleyebileceği video bittikten sonra yeni bir videonuzu zevkle izleyeceği kafa değiştirme oyunu videoları, şekilleri öğreniyorum videoları, renkleri öğreniyorum videoları, kinder sürpriz yumurta videoları, sizden aldığım senaryo ile 2d veya 3d olmak üzere animasyonlar üretmekteyim.Kesinlikle bu videolarda size telif gelme gibi bir durum söz konusu olamaz . Eğer olursa bile (milyonda bir ihtimal) video bazlı olarak telafi edebilirim.

-Videolarda istediğiniz müziği kullanabilirim.
-Videoyu istediğiniz dilde hazırlayabilirim. (Ses dosyaları sizden olucak)
-Videolarda istediğiniz karakterleri kullanabilirim.
-Videolarınızın başına intro, sonuna ise outro ekleyip teslim edebilirim.
-Videonuzu diğer kanallar kullanmasın diye logonuzu ekleyebilirim.

Örnek Videolar ;

https://vimeo.com/280381929
https://vimeo.com/280381732

(Gün geçtikçe yeni örnekler eklenecektir.)

3D Animasyon örnek videoları;

(Şimşek mcqueenli videoyu ben hazırlamadım ama örnek olması açısından koydum şuan benim 3d şimşek mcqueenli tarzdaki videom render oluyor, render bitsin değiştireceğim o videoyu.)

İntrolara bir kaç örnek (çok daha fazla çeşit sitemde mevcuttur);

Hazırladığım referans olması açısından bir banner ;

-- Fiyat Listesi --

-Sitemden seçiceğiniz bir intro = 15 tl.
-Özel olarak sıfırdan tasarlatmak isterseniz = 35 tl.
-2D animasyonlar video başı = 10 tl. (Günlük olarak kanalınıza karakterleri değiştirerek içerik üretebilirim.)
-Senaryosu kurgusu sizden olan bir çizgi filmi hazırlama. = PM isteyin.
-3 boyutlu arabalı çocuk içeriği video başı = 35 tl. (Günlük olarak hazırlayabilirim.)
-Herhangi bir platforma banner = 10 tl.
-Herhangi bir platforma logo = 10 tl.

Benim hakkımda neler diyorlar ? (Referanslar)

Alıntı:

thrayler Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1626326)
bir çok projemi sorunsuz halletti tüm sıkıntıları istekleri sıkılmadan dinledi yaptı. kendisine çok teşekkür ediyorum umarım uzun süre çalışmaya devam ederiz

Alıntı:

KOLCAK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1624378)
hayırlı satışlar hocam güzel bir iş birliği yaptık kendisiyle tavsiye ederim yaptığı After Effects templateleri de gerçekten çok başarılı :)

Alıntı:

doganyldz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1630261)
Kalitesine dicek yok. Maşallah videolar çok güzel :) başarılar bol kazançlar :)

Alıntı:

eserhat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1631508)
alışverişimiz oldu ilgili bi arkadaş teşekkkürler

İletişim :