Site Adı: Lemon Academy
Site Adresi: Lemonacademy.co.uk
Site Konusu: Dil okulları

Malta dil okulu fiyatları ne kadar? Malta, resmi adıyla Malta Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da 3 büyük, 2 küçük adadan oluşan bir adalar devletidir. Ülkenin ana dili Maltaca ve İngilizcedir. Malta, bu yönüyle yabancı dil olarak İngilizce öğrenmek isteyenler için tercih edilebilecek ülkeler arasında yer almaktadır. İngilizce öğrenilebilecek birçok farklı ülke olmasına rağmen Malta’yı bu ülkeler arasında öncelikli tercih haline getiren sebep diğer ülkelere oranla birçok konuda çeşitli olanaklar sunması ve maliyet olarak düşük olmasıdır. Çoğunlukla İngiltere kaynaklı eğitim veren Malta dil okulları, İngilizce dışında yerel dillerine yönelik eğitim veren kurumlara da sahiptir.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulları, Malta’da dil öğrenmek isteyenler için birçok farklı alanda kurs imkânı sunmaktadır. Ülkenin dil okullarının çoğu St Julians, Valetta ve Sliema’da bulunmakta olup Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Mesleki İngilizce, sınava hazırlık ve özel programlarda hizmet vermektedir. Çok fazla sayıda hizmet veren dil okuluna sahip olan Malta’da dil okulunu seçerken dikkat edilmesi gereken kriterlerden en önemlisi, okulun FELTOM (Malta’s Federation of English Language Teaching Organisations) üyesi olmasıdır. FELTOM’a bağlı olmayan bir kurs tercihi sonucu öğrenciler vize sorunu yaşamakta ya da beklediği kalitede dil gelişimi sağlayamamaktadır.

Çeşitli kurs türleriyle dil eğitimi vermenin yanı sıra barınma, yeme-içme, kaliteli yaşam gibi imkânlar da sunan Malta dil okulları fiyatları sunduğu imkânlar doğrultusunda değişiklik göstermekle birlikte dil okulu haftalık ücretler kendi içinde değişiklik gösterir. Yine barınma ücretleri haftalık olarak değişim göstermektedir. Malta’da dil eğitimi almak isteyenler, beklentilerine en uygun hizmeti nereden ve nasıl sağlayacağı konusunda ayrıntılı bilgilere Lemon Academy internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilir. Sitede, Malta dil okulu ait eğitim ve konaklama ücretleriyle ilgili yapılan kampanyalarla ilgili bilgiler de bulunabilir.