Satış 6 Yaşında Tarım-Ziraat Sitesinden Sınırlı Foter Link

Site Adresi: eziraatci.com Sitenizin içeriği ve kategorisi :*Tarım-Ziraat* da:*24* pa:*28* Alexa Türkiye:51.556 Alexa Global:2.478.541 Günlük Hit:500-850 Hit...

Site Adresi: eziraatci.com
Sitenizin içeriği ve kategorisi :Tarım-Ziraat
da:24
pa:28
Alexa Türkiye:51.556
Alexa Global:2.478.541
Günlük Hit:500-850
Hit kaynağı:Google,yandex,yaani,yahoo,bing
Site Yaşı:5.8 :) (6 diyelim)
İstenen Ücret :6 ay için 200 ₺ 1 yıl için 300 ₺
Maksimum Satılacak Link :3 adet footer link
Kabul edilecek linkler :Kategori dışına link çıkışı olmayacaktır.
Ödeme Şekli :Enpara,Yapıkredi, İş bankası
Diğer Bilgiler:Siteyi devraldığımda hiti 400-500 civarıydı, şimdi 500-900 arasında tekil çekiyor ama bu en iyisi değil, yeni ssl geçişi ve birkaç değişiklikler yaptım yakın zamanda 1k altını görmemeyi hedefliyorum.
Ziyaretçilerin geneli mahsul ve gübre fiyatlarını arayarak geliyor, gübre fiyatlarında hatırı sayılır sıralamam ve hatırı sayılır anahtar kelimem mevcuttur. Sitede organik yorumlarla ziyaretçiler ürün alım-satım ilanı yayınlıyor telefon numarası adres belirtiyor. Gübre satışı yapanlar için ilaç gibi link kaynağıdır. Sitede bir tek satış ibaresi geçmemesine rağmen gerek iletişim forumundan gerekse iki günlüğüne deneme için hazırladığım whatsapp destek hattına Yurt içi ve yurt dışından, formülasyon verip gübre siparişi veren, yurtdışına yüklü miktarda özel bir cins soğan isteyen, yine özel dikim gübresi isteyen kullanıcı isteğiyle karşılaştım. Dediğim gibi gübre,ilaç satışı yapanlar için doğrudan hedef kitle ve ilgili site, tabiri caizse ilaç gibi footer link çıkışı yapılacaktır.

İsteğe göre whatsapp sipariş hattı gibi uygulamalarda düşünülüp görüşülebilir.
Selametle