Sosyal medya hesaplarımın takipçi çekmesi/ Blog sayfamda birkaç düzenleme

Merhaba arkadaşlar. Eylül ayında yayınlanacak kitabım için sosyal medya hesaplarımının takipçi çekmesi üzerine çalışma yapmak istiyorum. Halihazırda bir blog sayfam var ve seo kurallarına...

Merhaba arkadaşlar.
Eylül ayında yayınlanacak kitabım için sosyal medya hesaplarımının takipçi çekmesi üzerine çalışma yapmak istiyorum.
Halihazırda bir blog sayfam var ve seo kurallarına mümkün oldukça uygun şekilde yönetiyorum. Bu tarz konulara oldukça aşinayım fakat daha profesyonel bir kişinin yardımına ihtiyacım olacağı aşikar.
Takipçilerimin organik ve benim konumla alakalı kişiler olmasını tercih ediyorum. Yani gerçekten kitap okuyan, sanatla ilgilenen kişiler sayfama çekilmeli ve bu oran tatmin edici düzeyde etkileşim göstermeli.

Bunun yanısıra Blog sayfamda üst menü oluşturulması, abonelik gibi ufak tefek düzenlemelere de ihtiyacım var. Zor bir iş değil ama uğraşamıyorum bir türlü.
Bu konularda yardımcı olacak, dürüst ve işini düzgün yapan kişilerle çalışmak istiyorum. Bu arada uçuk fiyatlar istenmesin lütfen. Belirttiğim gibi seo konularından anlıyorum:))):):)
Şimdiden teşekkürler. İletişim için lütfen info@angelsdia.com mail atınız.