Callback Lim10Ata\Flatix\xfwidgets::gethtml is invalid (error_invalid_class).

Ortaçağ Müziğin Çağdaş Müzik ile birleştirilmesi

Ortaçağ Müziğin Çağdaş Müzik ile birleştirilmesi

*Açıklama Almancadan Çevrilmiştir* Gelecek olan "Midgard" albümünün mevcut single'larının "Federkleid" i hakkında FAUN'tan yeni müzik videosunu...Açıklama Almancadan Çevrilmiştir

Gelecek olan "Midgard" albümünün mevcut single'larının "Federkleid" i hakkında FAUN'tan yeni müzik videosunu izleyin.

FAUN, on yıldan fazla bir süredir uluslararası ortaçağ sahnesinin önemli bir parçası olmuştur ve zamanlarının duyguları ve düşünceleri dünyalarına kendi kapılarını açmıştır. Grup, romantik ve efsanevi ortaçağ müzik alıntılarını çağdaş müzikal etkilerle modern Almanca konuşan ortaçağ halk müziğiyle birleştiriyor.

Yeni albümü "Midgard" Teutons ve Vikings'in mitolojisine ışık tutuyor. Tüm bunlar, her zamanki gibi halk, ortaçağ sesleri, pop ve deneysel elektronik ses sütunlarının ustaca bir karışımından oluşan grubun benzersiz ses dünyasında gerçekleşir. Her şeyden önce, bu yeni albümü karakterize eden "Federkleid" albümünün ilk single sürümü gibi şarkılar. Melodik flüt, arp müzik ve dans ritimleri giderek bir virtüöz laterna yalnız sonuçlanan dinamik gerçekleşir mutlu dans, açın. Asla bitmeyen bir kıştan sonra, yaz sonunda burada, Fiona ve Katja'nın zil benzeri sesleri, bu neşeli imgeyi gözler önüne geçmeden önce tüm sevinçler içinde yaratmamızı sağlıyor. Şarkı ayrıca, Teutoburg Ormanı'ndaki Externsteine'nin çevresinde büyülü, öyküler ve efsanelerle dolu zengin bir video çekimi yapacaktır. Yaklaşık 80 milyon yıllık etkileyici kumtaşı kaya oluşumu, Orta Avrupa'daki en dikkat çekici doğal ve kültürel anıtlardan biridir.


 
Üst